Privaatpangandus Sampo Liidrite Foorum: püsi väle!

Sampo Liidrite Foorum: püsi väle!

16.05.2012

Tänavune Sampo Panga Liidrite Foorum toimub teemal „Püsi väle!“. Täna Tallinnas Swissôteli konverentsikeskuses aset leidev ärifoorum keskendub küsimustele – kuidas tagada väle, püsiv ja säästev ettevõte.

Foorumi avapaneelis arutlevad majandus-ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts, Eesti Panga nõukogu esimees Jaan Männik ning Sampo Panga tegevjuht Aivar Rehe meie ettevõtjate ning riigi vastastikuste õppetundide üle.

Pikaajaliste ettevõtete kogemustest püsivuse ja väleduse vallas räägivad Statoil Eesti peadirektor Kai Realo ning Hansab Group asutaja ja tegevjuht Aigar Urva.

Noorte ettevõtete analoogseid kogemusi jagab MTVP juhtivpartner Allan Martinson. Bellus Furniture asutaja ja tegevjuht Rolf Relander räägib, miks usaldab Eesti suurimate mööblitootjate hulka kuuluv ettevõte kivisse raiutud strateegiast enam klientide soove ja nõudmisi.

Säästva mõttelaadi üle ettevõtluses diskuteerivad Ecoprindi tegevdirektor Erika Ilisson ja Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive.

Foorumi lõpetab rahvusvaheliselt tunnustatud ärikonsultandi dr. Patric Dixoni ettekanne, mis keskendub ettevõtjate strateegilistele valikutele väledusest oma püsiväärtuse kujundamisel.

Traditsiooniliselt modereerib Sampo Liidrite Foorumit ettevõtja ja Arengufondi nõukogu esimees Raivo Vare.

Tänavune Sampo Panga Liidrite Foorum on seitsmendat korda toimuv erinevate ärivaldkondade arvamusliidrite ning tunnustatud juhtimisekspertide kokkutulek.