Privaatpangandus Sampo Panga uueks juhatuse esimeheks saab Aivar Rehe

Sampo Panga uueks juhatuse esimeheks saab Aivar Rehe

05.01.2006

Sampo Panga nõukogu otsustas eile 04.01.06 kutsuda juhatusest tagasi Härmo Värgi ja valis uueks juhatuse liikmeks ning määras juhatuse esimeheks Aivar Rehe. Hr. Rehe alustab tööd Sampo Panga juhatuse esimehena 16. jaanuaril 2006.

Aivar Rehe praegune ametikoht kuni 13. jaanuarini on Eesti Vabariigi Maksu- ja Tolliameti peadirektor. Enne seda töötas hr. Rehe üle kümne aasta panganduses.

Sampo Panga nõukogu esimees ja Sampo Balti panganduse juht Georg Schubiger ütles, et Aivar Rehe tulek Sampo Panka tugevdab märkimisväärselt Sampo juhtimismeeskonda Balti riikides. “Lisaks Hr. Rehe kogemustele suurte organisatsioonide juhtimisel, on ta töötanud erinevatel vastutusrikastel ametikohtadel Eesti pankades. Tema laialdased teadmised ja kogemused aitavad meil jätkata Sampo Panga tegevuse edukat arendamist Eestis,” lisas Georg Schubiger.

Enne maksu- ja tolliameti peadirektori ametikohale asumist töötas Aivar Rehe Hansapanga Grupi riskidirektorina, samuti on ta töötanud juhtivatel ametikohtadel Eesti Hoiupangas. Aivar Rehe on lõpetanud magistratuuri Tallinna Tehnikaülikoolis.

Kommenteerides oma tööleasumist Sampo Panga juhatuses, ütles Aivar Rehe, et peale kolmeaastast tööd Eesti Maksu- ja Tolliameti juhina suhtub ta panganduse juurde tagasipöördumisse suure huviga. “Olen jälginud Sampo Panga edukat arengut viimastel aastatel ning soovin panga kiiresse ja kasumlikku kasvu anda oma panuse,” ütles Aivar Rehe.

Härmo Värk asub peale AS-i Sampo Pank juhatusest tagasi kutsumist tööle uuel ametikohal Sampo kontsernis, suundudes Sampo Balti panganduse juhtkonda. Härmo Värgi vastutusvaldkondadeks uuel ametikohal on strateegilised integratsiooniprojektid panganduse valdkonnas Balti riikides ja suurte korporatiivklientide suhtehaldus.

Lisainfo:

Georg Schubiger
Nõukogu esimees
AS Sampo Pank
Tel. 6 752 106