Privaatpangandus Sampo pakub LadinaAmeerika ja USA aktsiaturgudega seotud riskivaba investeerimisvõimalust

Sampo pakub LadinaAmeerika ja USA aktsiaturgudega seotud riskivaba investeerimisvõimalust

30.01.2006

Alates tänasest pakub Sampo Pank aktsiate hinnaarengutega seotud uut hoiust. Kolme aastase hoiuse intress, alguspäevaga 15. veebruar, on seotud Ladina-Ameerika ning Ameerika Ühendriikide aktsiaturgude liikumisega järgmise kolme aasta jooksul. Hoiuseintressi arvestamisel võetakse aluseks 70% osakaaluga Ladina Ameerika aktisaturgude hinnaliikumised ning 30% osakaaluga liikumised USA aktsiaturgudel.

Hoiuselepingut on võimalik sõlmida nii eurodes kui ka USA dollarites. Sõltuvalt investori poolt valitud valuutast ning tasutavast täiendavast riskitasust, makstakse intressidena välja 26-86% vastavate aktsiate kallinemisest.

Uus hoius on eelkõige mõeldud investorile, kes usub Ladina-Ameerika aktsiaturgude kasvupotentsiaali järgmise kolme aasta jooksul, kuid kes arvestades piirkonna majanduspoliitilist ning korporatiivset läbipaistmatust, ei soovi otse sealsele aktsiaturule siseneda. Just nende kartuste leevendamiseks tagab käesolev hoius investori poolt deposiiti paigutatud vahendite säilimise 100% ulatuses.

Täiendavat informatsiooni uue hoiuse kohta leiate siit (pdf-fail).