Privaatpangandus Sampo Liidrite Foorumil esinevad Costas Markides ja Steve Jurvetson

Sampo Liidrite Foorumil esinevad Costas Markides ja Steve Jurvetson

16.03.2006

Sampo Pank korraldab täna Eesti Kunstimuuseumis kõrgetasemelise konverentsi Sampo Liidrite Foorum teemal "Kas luua innovatiivset ja enneolematut väärtust või olla tõhus ja kiire kopeerija?". Foorumil esinevad London Business School'i strateegilise ja rahvusvahelise juhtimise professor Costas Markides ja riskikapitalist Steve Jurvetson. Sampo klientidele ja koostööpartneritele suunatud konverentsi juhatab sisse Sampo Panga juhatuse esimees Aivar Rehe ning foorumit modereerib IT Kolledzhi õppejõud ja visionäär Linnar Viik.

Professor Costas Markides näitab, milliseid innovaatikastrateegiaid peaksid kasvus kasutama suured tegijad ja milliseid väikesed start-up tüüpi ettevõtted. Professor Markides on Eestis esinenud ka varem, olles Pärnu Juhtimiskonverentsi populaarseim lektor.

Eesti soost riskikapitalist Steve Jurvetson annab videokonverentsi vahendusel otse Silicon Valleyst värske ülevaate sellest, millistesse äriideedesse riskikapitali täna paigutatakse ja kuidas peab mõtlema see, kes soovib kasvada ülemaailmseks tegijaks. Steve Jurvetsoni peetakse üheks maailma mõjukaimaks nooreks investoriks, kes oli ka üks internetitelefonifirma Skype asutajatest.

Sampo Liidrite Foorum on jätkuks varem Sampo Pärastlõuna nime all toimunud Sampo Panga ettevõtlus- ja finantsteemalistele seminaridele.

Sampo Pank kuulub Soome suurimasse kindlustus- ja finantsteenuseid pakkuvasse Sampo kontserni. Sampo kontserni kuuluvad Soome juhtivaid panku Sampo Pankki Oy koos Balti riikides tegutsevate tütarpankadega ning Põhja- ja Baltimaade suurim vara- ja kahjukindlustusfirma If. Lisaks tegutsevad Balti riikides Sampo kaubamärgi all elukindlustusseltsid ning varahaldusfirmad.