Privaatpangandus Sampo plc. koostas investoritele kontserni tutvustava kiirkursuse

Sampo plc. koostas investoritele kontserni tutvustava kiirkursuse

09.05.2006

Sampo plc on koostanud Sampo Gruppi tutvustava materjali – Sampo Kiirkursuse (i. k. Crash Course), mille sihtgrupiks on eraisikust investorid, kes soovivad saada täpsemat infot Sampo Grupi äritegevuse kohta, et osata paremini mõista Sampo finantsaruandeid.

Kiirkursuse lehekülgedel on võimalik tutvuda Sampo erinevate tegevusvaldkondadega, majandustegevust kajastavate näitajatega ning majandustulemustega. Samuti tutvustatakse mitmete näidete varal Sampo kindlustustegevuse aluseid. Sampo Kiirkursus on kättesaadav soome ja inglise keeles, vastavalt aadressidel www.sampo.com/sijoittajasuhteet ja www.sampo.com/ir.

“Kiirkursuse eesmärgiks on tagada, et kõigil neil, kes investeerivad Samposse oleks selge ettekujutus Sampo tegevustest. Näiteks neilt lehekülgedelt on võimalik leida väga kasulikke näpunäiteid selle kohta, kuidas tõlgendada Sampo Grupi finantsaruandeid, “ütles Jarmo Salonen, Sampo Grupi asepresident investorsuhete alal.

Need investorid, kes soovivad Sampo finantsaruandeid põhjalikumalt uurida, leiavad Sampo Kiirkursuse lehekülgedelt peamiste bilansikirjete detailsema kirjelduse ning muudki finantsaruandlusega seonduvat detailsemat infot.

Sampo Kiirkursuse lehekülgi ei hakata kaasajastama nii sageli kui muud weebis kajastatavat investoritele mõeldud infot. Samas aga, kui muutuvad senised arvestus- või finantsaruandlusepõhimõtted, antakse alati sellekohast infot ka Sampo Kiirkursuse lehekülgedel.