Privaatpangandus Sampo Pank laiendab kontoritevõrku ning avab täna uue kontori Merimetsa Selveris ja esinduse Rakveres

Sampo Pank laiendab kontoritevõrku ning avab täna uue kontori Merimetsa Selveris ja esinduse Rakveres

15.05.2006

Täna, 15. mail avab Sampo Pank uue kontori Merimetsa Selveris (Paldiski mnt 56, Tallinn) ning esinduse Rakveres. Merimetsa Selveri kontori näol on tegemist Sampo üheteistkümnenda kontoriga Tallinnas. Rakvere esindus annab võimaluse teenindada veelgi paremini Lääne-Virumaa kliente lisaks juba olemasolevatele Sampo kontoritele Narvas ja Jõhvis.

Merimetsa Selveri kontori juhataja Riina Valba sõnul saab uues ja avaras kontoris teha kõiki tavapäraseid pangatoiminguid, sh teha sularahatehinguid ning saada professionaalset laenu- ja investeerimisalast nõu. Kontori juures asub samuti internetipunkt Sampo Internetipanga kasutamiseks ja lähikuudel paigaldatakse ka sularahaautomaat.

Avamiskuul ootavad kliente eripakkumised:
* kõik, kes avavad konto Merimetsa Selveri kontoris ja hakkavad arveldama Sampos, saavad kingituseks Selveri 100-kroonise kinkekaardi;
* kliendid, kes sõlmivad Merimetsa Selveri kontoris Freestyle'i lepingu, saavad kasutada 2 kuud krediiti tasuta.

Lisaks loositakse kõikide uute klientide vahel välja jaanipäevakorv! Kontor on avatud esmaspäevast laupäevani 10.00 - 20.00. Avamiskuu pakkumised kehtivad kuni 15.juunini 2006.

Sampo Panga Rakvere esindus asub If Eesti Kindlustuse majas (Laada 3a, Rakvere) ja on avatud tööpäevadel 9.00 - 18.00. Esindus on keskendunud laenutoodete pakkumisele ja esialgu sularahatehinguid ei saa Rakveres teha.