Privaatpangandus Tänasest alustab tööd Sampo ja Nordea ühine sularahaautomaatide võrk

Tänasest alustab tööd Sampo ja Nordea ühine sularahaautomaatide võrk

04.09.2006

Alates tänasest alustab klientide teenindamist Nordea Panga ja Sampo Panga ühine sularahaautomaatide võrk Eestis. Esimesed automaadid paiknevad Tallinnas Merimetsa Selveris ja Nordea Hobujaama kontoris. Kokku plaanitakse lähiaastatel Eestisse paigaldada 100 ühist sularahaautomaati.

Sampo Panga, Nordea Panga ja teenusepakkuja First Data Internationali vaheline koostööleping Baltimaadesse uue sularahaautomaatide võrgu ehitamiseks allkirjastati 17. augustil Tallinnas. Lähiaastatel plaanivad Sampo ja Nordea paigaldada kokku 400 sularahaautomaati – 100 Eestis, 100 Lätis ja 200 Leedus.

Käesoleva aasta jooksul on Eestisse plaanis paigaldada 40 sularahaautomaati, neist esimesed kaks on klientide teenindamiseks alates tänasest avatud Tallinnas Merimetsa Selveris ning Nordea Panga Hobujaama kontoris. Lisaks Tallinnale seatakse käesoleva aasta jooksul esimesed automaadid üles ka Tartus, Pärnus, Viljandis, Jõhvis, Narvas ja Rakveres.

Uute sularahaautomaatide kujunduses kasutatakse mõlema panga – nii Sampo kui Nordea – logosid ning silmatorkavat puna-sinitriibulist mustrit.

Mõlema panga eraklientidele on ühistest automaatidest sularaha väljavõtmine tasuta. Lisaks saavad kõik Nordea Panga erakliendid võtta tasuta sularaha senistest 15 Sampo Panga automaadist. Uue võrgu sularahaautomaadid on avatud kõigile kodumaiste ja välismaiste pankade klientidele.