Privaatpangandus Sampo Pank alustas täna uue investeerimishoiuse pakkumist

Sampo Pank alustas täna uue investeerimishoiuse pakkumist

18.09.2006

Sampo Pank pakub alates tänasest, 18. septembrist uut investeerimishoiust. Uue investeerimishoiuse intress on seotud Euroopa aktsiaturu suhtelise eduga Ameerika Ühendriikide aktsiaturu ees. Investeerimishoiuse tähtaeg on 3 aastat ja eurohoiusele tasutakse perioodi lõpus intressina kuni 160% Euroopa aktsiahindade ennakkasvust Ühendriikide aktsiatega võrreldes. Hoiustajale makstakse intressi perioodi lõpus ka juhul kui Euroopa aktsiate hinnad langevad järgmise kolme aasta jooksul, kuid kui nad langevad vähem kui Ameerika aktsiate hinnad.

Uue investeerimishoiuse väärtus potentsiaalsele investorile on tulenemas ennekõike Euroopa kiirenevast majanduskasvust samas kui Ameerika Ühendriikide majanduse keskmisest kiirema kasvu tsükkel on möödumas. Lisaks on Euroopa aktsiaturul kaubeldavad ettevõtted enamlevinud suhtarvude järgi märkimisväärselt odavamalt hinnastatud võrreldes Ameerika Ühendriikide ettevõtetega.

Investeeringusse paigutatud põhisumma on 100% kaitstud aktsiahindade ebasoodsate arengute korral. Investeerimishoiuse lepingut on võimalik sõlmida kuni 9. oktoobrini.

Täpsem informatsioon uue investeerimishoiuse võimaluste ning intressitingimuse kohta