Privaatpangandus Uue juhatuse liikme valimine

Uue juhatuse liikme valimine

10.10.2006

ASi Sampo Pank nõukogu valis 10. oktoobril 2006 uueks juhatuse liikmeks Tõnu Vanajuure, kes hakkab täitma personaal- ja jaepanganduse direktori ülesandeid. Tõnu Vanajuure volitused juhatuse liikmena jõustuvad 1. novembrist 2006.

Personaal- ja jaepanganduse senise direktori, juhatuse liikme Margus Zhuravljovi vastutusvaldkonnaks saab Sampo kontserni jaepanganduse valdkonna käivitamine Venemaal ning ta asub juhtima ASi Sampo Panga omaniku Sampo Bank plc poolt omandatud Profibank'i (St. Petersburg) jaepanganduse käivitamist.

Tõnu Vanajuur asus tööle ASi Sampo Pank 2003. aasta novembris privaatpanganduse juhina. Alates 2006. aasta maist töötab ta panga privaat- ja välispanganduse divisjoni direktorina. Enne tööleasumist ASis Sampo Pank on ta töötanud aastatel 2002 - 2003 Eesti Töötukassa juhatuse liikmena ning aastatel 2000 - 2002 ASis Eesti Ühispank privaatinvesteeringute vanemkliendihalduri ametikohal.

ASi Sampo Pank juhatusse kuuluvad lisaks Tõnu Vanajuurele ja Margus Zhuravljovile juhatuse esimees Aivar Rehe, finantsdirektor Ivar Pae ning ettevõtete panganduse direktor Indrek Puskar.